Blaty kuchenne

Blaty kuchenne  – Poznań

Oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi, zawsze służymy dobrą radą i dokładamy wszelkich starań, aby satysfakcja z naszej pracy nigdy Państwa nie opuszczała! Współpracujemy zarówno z firmami, jak również z klientem indywidualnym. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się podchodzić do każdego zlecenia tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Tak, jak wspominaliśmy, od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją wyrobów z marmuru, granitu, kwarcu i konglomeratu. W trosce o Państwa wnętrza zawsze korzystamy z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości surowców, które są nie tylko trwałe i odporne, ale także wyjątkowo piękne.

Blaty kuchenne na wymiar – Poznań

Blaty kuchenne, które są wykonywane ze spieków kwarcowych, charakteryzują się niezwykłą trwałością. Wykazują dużą odporność na tłuszcz, kwasy i zarysowania, a także działanie wody, zmienną różnicę temperatur (zarówno niskie, jak i wysokie temperatury) oraz grzyby i pleśnie.

Podobne właściwości mają blaty kuchenne, które zostały wykonane z granitu. Jest to surowiec niezwykle wytrzymały, który wprowadzi do Państwa kuchni powiew świeżości, stylu i elegancji.

Będzie to idealne dopełnienie każdej aranżacji kuchennej! W jakich miastach w Polsce oferujemy nasze blaty kuchenne? Poznań i okolice to obszar, na którym działamy na co dzień, jednak z przyjemnością podejmujemy się zleceń również z innych zakątków kraju.

Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

W 2001 roku za wysoką jakość wykonawstwa z kamienia naturalnego, w oparciu o opinie konsumentów, otrzymaliśmy prawo do oznaczania naszych usług zastrzeżonym godłem „DOBRE BO POLSKIE”.

Ital Marmi

lat na rynku

zrealizowane projekty

dostępnych wzorów

%

Zadowoleni klienci

Pozostałe realizacje

Call Now Button