Ital marmi

Poznaj nas bliżej! Profesjonalne marmury – Poznań i okolice!

Ital marmi

Cenią Państwo wysoką jakość? Zapraszamy do współpracy!

ital marmi

Jesteśmy liderem w branży i oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie

 

O nas

Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie internetowej. Jesteśmy polską firmą ITAL MARMI, która na rynku jest obecna od 1995 roku. Od samego początku istnienia naszej działalności zajmujemy się produkcją wyrobów z granitu, marmuru, konglomeratu, a także kwarcu.

Co możemy Państwu zaoferować? Granity – Poznań

Oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi, zawsze służymy dobrą radą i dokładamy wszelkich starań, aby satysfakcja z naszej pracy nigdy Państwa nie opuszczała! Współpracujemy zarówno z firmami, jak również z klientem indywidualnym. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się podchodzić do każdego zlecenia tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

W 2001 roku za wysoką jakość wykonawstwa z kamienia naturalnego, w oparciu o opinie konsumentów, otrzymaliśmy prawo do oznaczania naszych usług zastrzeżonym godłem „DOBRE BO POLSKIE”.

Tak, jak wspominaliśmy, od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją wyrobów z marmuru, granitu, kwarcu i konglomeratu. W trosce o Państwa wnętrza zawsze korzystamy z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości surowców, które są nie tylko trwałe i odporne, ale także wyjątkowo piękne.

Dlaczego właśnie my? Konglomeraty – Poznań

Jeżeli nadal zastanawiają się Państwo, czy warto jest skorzystać z naszych usług, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z gotowymi pracami, które znajdują się w zakładce „realizacje”.

Oferujemy nie tylko najwyższą jakość, ale także bogatą gamę wzorów i kolorów, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający klient, będzie zadowolony z wykonanej usługi.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia nam profesjonalną obróbkę, finezyjne i idealne cięcia, a co za tym idzie – uzyskiwanie wyrobów wysokiej klasy!

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

marmury poznań
Call Now Button